Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krátké seznámení

21. 11. 2007

SIRIUS od STRÁŽNÉ SKÁLYObrazek

Tak už mi byli 4 roky, teda povím vám, ten čas letí. Už i ten uličník Wilík je skoro dospělý a rozumný. Za to já začínám lumpačit. Paninka na nás nemá mnoho času, tak se začínáme nudit. Teď v zimě, když je na zahradě bláto, jsme stále doma. Válíme se páníkům v posteli, koušeme bůvolky, trháme papírky a vymýšlíme jak si zkrátit čas čekáním na pány.

To, že jsem pyšný otec nejspíš už víte, ale já jsem Obrazekvíc jak pyšný. Může být otec pyšnější na své děti než jsem já??? Z Lexíka vyrostl krásný zdatný pes, se kterým jeho páníci cvičí tak dobře, že se rozhodli v únoru jít na závod v ZOP a v květnu potom na zkoušky. Rozhodl jsem se společně s Wilíkem, že ho pojedeme podpořit a přihlásili jsme se na závod také.

Eiminka je elegantní mladá dáma, která zase spíše obráží výstavy. Zatím získala jen V, ale určoObrazek dosáhne vyššího ocenění, protože je moc hezká. Se svou paničkou a maminkou také chodí na cvičák, tak třeba to dotáhnu i na nějaké zkoušky. Já jsem zkoušky trochu źanedbal, tak to musím příští rok rychle napravit,ať mají děti dobrý vzor ve svém otci.

 

Principio Lukato Gold

ObrazekTak už je mi rok a půl. A rostu do krásy. Jen mi nenarostl zoubek, tak se bohužel na výstavách předvádět nemůžu. Ale páníci si z toho nic nedělají. Panička nás společně s bráchou začala učit discdog, tak se snažíme. Od příštího roku se chceme přihlásit do branického týmu, tak se snad někdy dostaneme i na soutěž, uvidíme jak nám to půjde.

Mě moc baví blbinky. Slalom mezi nohama, panáčkování atd…Poslušnost, kterou dělá panička se Speedym mě tolik nebaví, ale i přesto se chystáme 16.2.2008 na závod v ZOP. Jsem sám zvědavý jak nám to půjde, ale oba se budeme moc snažit, abychom neudělali paničce ostudu.

Nemám moc co bych vám o sobě pověděl. Že jsem krásný jsem vám už pověděl. Jsem také uličník, který si vše musí nejdřív sám zkusit, než by dal dobré rady Speedyho. Také jsem chytrý a učenlivý, ale ještě moc mladý na správný soustředění, ale to se časem změní „slibuju“.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood inducement - If you fancy recognize more

(Afuemiulfete, 9. 10. 2018 8:13)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-paris/