Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novoroční prochajda na Točnou

14. 1. 2008

Obrazek

Nový rok začal a my jsme ho zahájili příjemnou procházkou kde jinde než na Točné, kde jsou procházky velice příjemné, obzvlášť když jdete spolu s milou skupinou lidí a psisek.

Tentokrát nám sluníčko na cestu nesvítilo, ale nám to vůbec nevadilo, obvzlášť když s námi šla Živa, která měla krátce po hárání a všem nám hezky voněla. Obrazek

Společně s Burnym jsme jí pronásledovali na každém kroku a přemlouvali jí k dospěláckému řádění. Dokonce ani srnky nás nezajímali. Tedy ne že bychom se nezaběhli, ale byli jsme v tom nevinně. Živák totiž stejně jako Wilda, ráda honí lesní zvěř a nás zas zajímala ona, tak jsme se hezky naběhali. Nakonec nás ale paninka dala na vodítko a měli jsme po ptákách.

Když jsme došli na letiště, tak se nás panince zželelo a pustila nás v domnění, že si budeme hezky hrát, ale my ne. Hned jsme toho využili a hurá na Živu. Je to holka silná, brzy nás všechny srovnala do latě a my jsme jí mohli jen ocáskovat.

Tato prochajda byla mnohem kratší než minule, ale vůbec nám to nevadilo. Živa nás pořádně prohnala, protože má velký rádius, jak říká její paninka. Ani našim paninkám nevadilo brzké ukončení, chuděry byly zmrzlé na kost.Příště s námi snad půjde i paničky mamka s Tasy a Medy, tak nás bude zase o něco víc na pořádné řádění.

Fotečky najdete na odkazu:

http://izetka.rajce.idnes.cz/2008_01_05/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jo,jo...

(Tasy a Medy, 14. 1. 2008 9:47)

Rády půjdeme,ale Tasy teď hárá..tak máme útrum.Ale potom určo půjdeme a vezmeme sebou i Eiminku.