Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet na Točnou

8. 12. 2007

Obrazek

Dnes jsme byli s paninkou a několika dalšími psími i člověčími kamarády na výletě na letišti Točná. Vyrazili jsme z Komořan, kolem několika baráčků, skrs les až na velikou , na prosinec hezky zelenou louku. Tam jsme všichni museli udělat několik póz na foťáky a šupky dupky zase do lesa.

Panička si na nás pořídila píšťalku s velice nepříjemným zvukem, tak to na nás celkem působí. Wilík tedy ze začátku zlobil a jednou jsem se přidal i já, ale vy byste snad odolali té srnce co před námi běžela??? A prý, že na Točný srnky nepotkávají, říkala panička od Maruš, Bournyho a Joly, ale to by bylo, aby v lese, kam jdeme my, srnky nebyli.

Bylo nádherné počasí, sluníčko nám svítilo na cestu a bylo i teplo, což na prosinec není moc časté. My jsme si pořádně zařádili, páníci si popovídali, takže celý výlet se povedl. Příště snad s námi půjde i Fredie, který bohužel nedorazil, protože se tam jeho paninka neměla jak dostat. Příště to ale nějak vymyslíme...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Parádička

(Lex, 10. 12. 2007 15:57)

je fajn, že jste si výlet krásně užili, podle té fotky, počasíčko jste tedy měli opravdu jako na jaře....jejej, už aby bylo jaro. Držím s vámi basu kluci, já bych té srnečce taky neodolal.:-)

prima

(Tasy a Medunka, 8. 12. 2007 18:36)

Tak to jste měli prima počasí.My byli na prochajdě dopoledne...jela jsem dnes poprvé metrem a tramvají...taky slušný zážitek.:-)